6 września 2021

Weekend Integracyjny BARDO 2021

Za nami bardzo udany weekend integracyjny w Bardzie. W dniach 4-5 września zorganizowaliśmy wyjazd, który miał być dla nas wszystkich okazją do spotkania się “twarzą w twarz” i ucieszenia się sobą. Po raz pierwszy wyjazd miał charakter warsztatów, które poprowadził dla nas Jurek Kołodziej, animator SM z Jaworzna, doświadczony coach i trener biznesu. Zastanawialiśmy się nad tym, co czyni nasze życie szczęśliwym. Idąc za myślą Jurka, są to:

Pokój serca

Głębokie relacje

Sensowna praca.

Nasze warsztaty skupione były wokół jednego z kluczowych aspektów pracy tj. jej zamykania. Mieliśmy okazję do potrenowania nowo poznanych narzędzi z zakresu zarządzania projektami. Poza warsztatami, czas w Bardzie wypełniły inspirujące rozmowy przy ognisku, miłe pogaduchy przy kawce i w pokoju zabaw dla dzieci. Mogliśmy także przeżyć dwukrotnie najpiękniejsze spotkanie ze sobą i z naszym Panem – przy stole Eucharystycznym.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za obecność. Dziękujemy Kasi i Radkowi za doskonałą organizację i szybkie “zamykanie spraw”, ks. Januszowi Gorczycy za inspirujące słowo i wszystkie mądre rady, które bierzemy sobie głęboko do serca, wreszcie Jurkowi za profesjonalnie przeprowadzone warsztaty na, jak się okazało, temat trafiony w punkt. Ważny dla każdego z nas i dla całego naszego Ośrodka (regularne spotkania, które rodzą zaufanie!). Mamy nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie!